جستجو
خبرخوان

بلاگ

طرح های شگفت انگیز دوش برای حمام مجلل شما
گرچه ممکن است در ایده پردازی نحوه چیدمان اتاق نشیمن یا اتاق خواب مشکلی نداشته باشید ، اما طراحی فضاهای سودمند مانند آشپزخانه یا حمام بسیار مشکل ساز می شود. همه نمی خواهند در راه اندازی یک حمام شیک سرمایه گذاری کنند ، اما صادقانه بگویم ، یک دستشویی و حمام با طراحی مناسب سلیقه صاحب خانه را به تصویر می کشد.
چرا اکثر شیلنگ های امروزی از ماده پی وی سی(PVC) ساخته شده اند؟
پی وی سی (PVC) یا پلی وینیل کلراید نوعی ماده شیمیایی برای ساخت پلاستیک است که امروزه یکی ارزشمندترین محصولات صنعت پتروشیمی به حساب می آید. بیش از ۵۰ درصد ماده پی وی سی ساخته ­ی دست بشر، در ساختمان سازی استفاده می شود. زیرا این ماده ارزان بوده و به آسانی تهیه شده و شکل می پذیرد.
تفاوت شیلنگ های آب رسانی با شیلنگهای انتقال مواد صنعتی و شیمیایی
شیلنگ ها محصولاتی هستند که گر چه امروزه به صورت ابزاری بسیار عادی در زندگی انسان در آمده اند اما به زحمت می توان زندگی را بدون آن ها تصور کرد.
چگونه می توان حمام را تمیز کنیم؟
شما باید همه وسایل اضافی را از حمام بیرون بیاورید تا بتوانید حمام خود را تمیز کنید. همه وسایل بهداشتی را بردارید و صندلی حمام را بیرون بیاورید تا پشت و زیر آن تمیز شود. با استفاده از یک جارو بلند گرد و غبار را از دیوارها و سقف ها پاک کنید ، سپس کابینت ها و قفسه ها را با مواد شوینده پاک کنید.
هشت دلیل برای چکه کردن شیرالات
آیا شما هم از صدای چکه آب شیرالات خود خسته شده اید؟ در ادامه هشت علت چکه کردن آب از شیرالات را با هم بررسی می کنیم تا شاید بتوانید این مشکل را رفع کنید.
چگونه آهک روی شیرالات را تمیز کنیم؟
یک لیمو را با چاقوی آشپزخانه از وسط نصف کنید. لیمو را به صورت ضربدری به دو نیم کنید. این یک روش عالی برای استفاده از لیمو قدیمی یا لیمویی است که قبلاً برای پخت و پز استفاده کرده اید
چگونه شیر روشویی خود را تعویض کنیم؟
این مطلب بر روی تعویض شیر استاندارد مخلوط روشویی تمرکز دارد ، اما روند کار برای انواع دیگر شیرها بسیار مشابه می باشد. نصب یک شیر دیواری پیچیده تر است و ما توصیه می کنیم
رفع گرفتگی سینک ظرفشویی
در این راهنما به شما نشان خواهیم داد که چگونه سینک آشپزخانه خود را رفع انسداد کنید تا آنطور که باید تخلیه شود.
انواع اتصالات صنعتی
انواع اتصالات صنعتی: اتصالات صنعتی، اتصالات فولادی، فولاد ضد زنگ، پلاستیک
فیلترها
Sort
display