جستجو

طرح های شگفت انگیز دوش برای حمام مجلل شما

گرچه ممکن است در ایده پردازی نحوه چیدمان اتاق نشیمن یا اتاق خواب مشکلی نداشته باشید ، اما طراحی فضاهای سودمند مانند آشپزخانه یا حمام بسیار مشکل ساز می شود. همه نمی خواهند در راه اندازی یک حمام شیک سرمایه گذاری کنند ، اما صادقانه بگویم ، یک دستشویی و حمامبا طراحی مناسب سلیقه صاحب خانه را به تصویر می کشد. به علاوه ، روش های بسیاری وجود دارد که می توانید یک دستشویی شیک و با کمترین بودجه راه اندازی کنید. این راهنمای دوش در مورد آخرین فن آوری دوش برای شما توضیح می دهد تا بتوانید یک دوش مدرن نصب کنید و سرویس بهداشتی خود را ارتقا دهید.

محفظه دوش

همه ما مجذوب اتاقک های دوش شده ایم که اغلب در تبلیغات تلویزیونی نشان داده می شوند. طرح شیشه ای محفظه حمام یک اصالت کلاسیک به این حمام می بخشد. سر دوش مخصوص داخل آن نصب کنید تا از یک حمام راحت لذت ببرید. بسیار با کلاس و کاربردی است.

سر دوش مدل بارش باران

آیا طرفدار بارندگی هستید؟ آیا دوست دارید زیر باران خیس شوید؟ اگر چنین است ، پس باید سر دوش های مدل بارش باران استفاده کنید تا هر روز یک باران مصنوعی را احساس کنید! به نظر می رسد باران است و به آرامی روی بدن می ریزد. نصب سر دوش بارانی ساده است .

 

محفظه استوانه ای دوش

حتی فکر ورود به یک حمام زیبا با دوش های هوشمند برای یک حمام گرم بسیار آرامش بخش است. یک دوش باران کوچک برای کسانی که فضای حمام کمتری دارند مناسب است. داشتن دو سر دوش از این دست می تواند تجربه استحمام شما را افزایش دهد زیرا می توانید بین آنها جابجا شوید یا از هر دو به طور همزمان استفاده کنید. اگر می خواهید ظرافت بیشتری به فضا اضافه کنید ، مطمئن شوید که آن را به رنگ سفید درآورید و کاشی های سفید را با المان های فلزی طلایی نصب کنید تا مطمئن شوید که فضا تا حد ممکن پر زرق و برق است.

 

دوش های هوشمند

از جدیدترین تنکنولوژی های صنعت ساختمان، دوش های هوشمند است. این نوع دوش دارای 6 منطقه مجزا است. هر دوش را می توان به طور کامل کنترل کرد. دما ، فشار ؛ همه چیز را می توان طبق ترجیح شما سفارشی کرد. در حالی که کل این تنظیمات ارزان نیست ، اما یکبار هزینه برای یک عمر کافی است!

 

دوش مینیمالیستی

همانطور که از نامش پیداست ، این دوش مناسب هر مینیمالیستی است که در آن مکان وجود دارد. این می تواند در یک فضای زندگی ادغام شود ، بنابراین برای یک آپارتمان لوکس استودیویی بسیار مناسب است. این طرح های مدرن دوش مورد علاقه مهمانان شما قرار خواهد گرفت. اگر می خواهید حمام را کمی تقویت کنید ، کمی از نورپردازی استفاده کنید .

 

 

 
انصراف از نظر
فیلترها
Sort
display